Oferta

Proponujemy Państwu NOWOCZESNY dom na kameralnym osiedlu położonym na terenie Parku Krajobrazowego Dolinki Krakowskie. Dokładamy wszelkich starań, aby zarówno projekt jak i  jakość wykonania spełniały oczekiwania wymagających klientów.

Położenie w bezpośrednim sąsiedztwie Krakowa (tylko 9.9 km do Rynku Głównego!) pozwoli Państwu połączyć możliwości oferowane przez miasto, z relaksem i aktywnym wypoczynkiem na łonie natury. Sąsiednia dolina Prądnika jest często wybieraną przez Krakowian trasą rowerową prowadzącą do Ojcowskiego Parku Narodowego (tylko 3.5km do granic parku).
Na osiedlu Dolinki zlokalizowane są trzy budynki, w każdym z nich istnieje możliwość indywidualnej aranżacji wnętrza w trzech wariantach (jest to możliwe wyłącznie na odpowiednio wczesnym etapie budowy).
Projekt BAZOWY to 3 sypialnie na parterze (lub 2 sypialnie oraz gabinet), salon połączony z jadalnia, kuchnia, łazienka, schody na częściowo zagospodarowane poddasze, gdzie zlokalizowana jest dodatkowa sypialnia, biblioteczka oraz druga łazienka. Projekt BAZOWY będzie realizowany jako docelowy, natomiast na odpowiednio wczesnym etapie budowy można zaadaptować go na projekt Rozszerzony, lub projekt Parterowy.
Projekt ROZSZERZONY, zawiera rozwiązania przyjęte w projekcie BAZOWYM + dodatkową sypialnie na poddaszu zamiast strychu
Projekt PARTEROWY, skierowany jest dla tych z państwa, którzy cenią wygodę poruszania się na jednym poziomie. Projekt parterowy to 3 sypialnie na parterze, salon połączony z jadalnia, kuchnia, oraz 2 łazienki. Strych w tej opcji dostępny jest przez składane schody strychowe.
Przewidywany termin zakończenia prac stanu deweloperskiego to LATO 2018
  • Osiedle Dolinki Wizualizacja 01
  • Osiedle Dolinki Wizualizacja 01 Noc
  • Osiedle Dolinki Wizualizacja 02
  • Osiedle Dolinki Wizualizacja 02 Noc
  • Osiedle Dolinki Wizualizacja 03
  • Osiedle Dolinki Wizualizacja 03 Noc
O firmie

Jesteśmy małą firma rodzinna. Naszym celem jest rozwój nowoczesnego budownictwa jednorodzinnego o podwyższonym standardzie. Idea wpisania zabudowy w przestrzeń przy zachowaniu walorów krajobrazowych, jest dla nas równie ważna jak funkcjonalność budynków, wysoka jakość wykonania oraz dobór materiałów sprzyjających niskiemu zużyciu energii.

Wykonanie Osiedla Dolinki powierzyliśmy znanej z wysokiej jakości firmie URB Dawiec z ponad 20 letnim doświadczeniem www.dawiec.pl